Najděte maják na konci světa, pojeďte na tábor!

Dělat táborového vedoucího je velká zábava.

Pokud jste někdy jeli na letní tábor, určitě s nostalgií vzpomínáte, jak úžasný zážitek to byl. S GERMOU můžete takový letní tábor znovu zažít, tentokrát dokonce z pozice vedoucího.

Tajemný maják, který leží na konci světa v zemi Tierra del Fuego, obsadili piráti a pomocí kouzel ho zahalili do husté mlhy. Aby toho nebylo málo, piráti kolem majáku nastražili důmyslné pasti, které dokážou překonat jen ti nejchytřejší a nejodvážnější z nás.

Právě takové odvážlivce hledáme pro česko-německý dětský tábor, který se koná v termínu od 15. 8. do 29. 8. 2021. Vedoucí na takovém táboře by měl mít základní znalost německého jazyka a umět se postarat o děti ve věkovém rozmezí od 6 do 14 let. I když budou na táboře i děti z Německa, nemusíte jejich rodný jazyk ovládat plynule, letní tábor je vhodný i jako praxe pro studenty, kteří do tajů němčiny pronikli třeba jen z části.

Tábor se koná v hlubokých lesích na česko-německém pomezí v Tomášově u Mikulášovic. Areál s chatičkami je ve výborném stavu. Každá chatka má dost místa a vlastní WC. Strava je vynikající.

Pokud již máte alespoň nějaké zkušenosti s němčinou, rádi Vás uvítáme v našem týmu. Napište nám na náš e-mail, případně zavolejte na tel. číslo 608 653 650.

Tábor má tradici 35 let, vedoucí jsou školeni a zábava je zaručena!