Nebojte se němčiny! Nabízíme telefonáty s rodilým mluvčím

Naučíme Vás telefonovat v němčině.

Nejtěžší způsob užití cizího jazyka je telefonování. Nevidíte svého partnera k hovoru, nemůžete si pomoci gesty a nevidíte reakci na to, co říkáte.

Když zvládnete telefonování, zvládnete vše! Nabízíme krátké lekce německého jazyka po telefonu. Tyto několikaminutové lekce spočívají v přímé komunikaci s rodilou mluvčí německého jazyka. V rámci lekcí musí student myslet a mluvit pouze německy, tudíž aktivně používá cizí jazyk. Pokud zvládnete komunikovat v němčině po telefonu, běžný rozhovor pro Vás bude tou nejjednodušší a nejpřirozenější aktivitou.

Lekce po telefonu Vám pomohou procvičit si aktivně slovní zásobu a schopnost komunikace. Lektorka zároveň zvládne během konverzace opravovat případné chyby. Náplň jednotlivých lekcí bude vždy odpovídat jazykové úrovni studenta. Budete si povídat například o tom, co dnes máte v plánu, co budete dělat o víkendu nebo třeba o svých plánech na dovolenou.

Velkou výhodou lekcí po telefonu je časová flexibilita. Stačí si jen na 5/10/15 minut najít klidné místo a lekce může začít! Lektorka je k dispozici v pracovní dny od 8 do 18 hodin.

Cena jedné pětiminutové lekce je 50,- Kč a lekce jsou nabízeny v balíčcích po pěti. Na našem e-mailu si můžete objednat balíček pěti lekcí po pěti minutách za 250,- Kč, případně balíček pěti lekcí po deseti minutách za 500,- Kč

germa@germa.cz +420 604 273 307