Jazyková škola

Díky spolupráci se zkušenými lektory nabízí jazyková škola GERMA jazykové kurzy zaměřené na praktické využití jazyka v reálném životě. Odpolední jazykové kurzy nabízíme pro jazyky: angličtina, němčina. Individuální kurzy nebo kurzy firemní lze objednat pro jakýkoliv jazyk. Nově nyní nabízíme také jazykový koučink – rádi Vás budeme motivovat a podporovat. Pomůžeme Vám překonat překážky.

Vyberte si jazykový kurz, který odpovídá Vašim potřebám a možnostem.


 • ONLINE odpolední jazykové kurzy

  Kurzy jsou rozděleny podle jazyka a stupně pokročilosti a výuka ONLINE v malých skupinkách 5-8 osob.

 • ONLINE individuální jazykové kurzy

  Pokud Vám nevyhovuje časový rozvrh našich odpoledních kurzů, případně máte zájem o studium jiného jazyka než v odpoledních kurzech nabízíme, můžete si sjednat individuální jazykový kurz.

 • Firemní jazykové kurzy

  Naučíme Vaše zaměstnance cizí jazyk a jsme v tom vážně dobří! Podívejte se na některé reference od našich klientů. Výuka může probíhat individuálně či v malých skupinkách, a to ONLINE nebo přímo v prostorách Vaší firmy.

 • Kurz pro cizince

  Chcete se naučit česky? Kurz je určen pro všechny cizince bez rozdílu národnosti, kteří potřebují používat češtinu v podnikání, zaměstnání nebo v každodenním životě.

 • Ostatní kurzy

  Ve spolupráci se zkušenými lektory a konzultanty nabízíme efektivní vzdělávání v oblasti tzv. "měkkých" dovedností. Zúčastnit se můžete některého z otevřených kurzů nebo pro Vaši firmu připravíme seminář přesně dle Vašich požadavků.

Koučink

Při učení se jazykům narazíte na potíže. Co Vás brzdí? Pomůžeme Vám posunout se dál, rozeznat pravý problém a překonat překážku. Počítejte s naší podporou a motivací.

germa@germa.cz +420 604 273 307