Poskytujeme asistenci při telefonních hovorech

S námi se telefonátů do zahraničí nemusíte bát!

Město Ústí nad Labem se nachází jen kousek od německé hranice. Koneckonců do Drážďan to máme blíž než do Prahy a většina Ústečanů zajede třeba na vánoční trhy spíše do této saské metropole než do hlavního města České republiky. Blízkost cizojazyčného prostředí přináší i častější setkávání s německým jazykem. Možná to znáte také. Při hovoru z očí do očí se se svým protějškem, který nevládne českým jazykem, domluvíte rukama, nohama, gesty, posunky, veškerými předměty, které se zrovna nacházejí v dosahu, nicméně potíž nastane, když je potřeba v cizím jazyce uskutečnit telefonní hovor, který přeci jen vyžaduje hlubší znalost němčiny.

Starost o telefonní hovor v německém jazyce vám odpadne, když využijete naše služby. Agentura GERMA má ve svém týmu rodilou mluvčí němčiny, která hovoří také plynule anglicky. Pomůže Vám vyřídit vaše záležitosti v německy mluvících zemích po telefonu. V minulosti jsme pro naše klienty pomohli po telefonu zařídit formality spojené s převozem ostatků ze zahraničí, vyhledat útulek pro opuštěná zvířata, přebookovat letenky. V zastoupení jsme také jednali s úřady či se současnými nebo budoucími zaměstnavateli, poskytli jsme asistenci při objednávání k lékaři.

Jak to funguje? Vy nám sdělíte, o co v telefonátu půjde, případně nám dopředu zašlete informace, které budeme pro telefonát potřebovat. V okamžiku, kdy telefonát probíhá, dokážeme propojit telefony všech účastníků do „konferenčního“ hovoru.

Telefonní hovory v němčině i angličtině dokážeme zařídit prakticky na počkání. Kromě Vašeho času vás takový asistovaný telefonát bude stát 280,- Kč. Jiné jazyky je potřeba objednat dopředu, a i cena takových asistovaných telefonátů se bude trochu lišit.

germa@germa.cz +420 604 273 307