GERMA je regionálním partnerem studentské soutěže Prezentiáda

V roce 2022 se stáváme regionálním partnerem soutěže Prezentiáda

Prezentiáda je soutěž v prezentačních dovednostech pro všechny studenty středních a žáky základních škol. Soutěž podporuje týmového ducha, kreativní tvorbu, vyjadřování, vystupování a spoustu dalších, v životě důležitých schopností člověka. To všechno jsou schopnosti, které chce svými aktivitami podporovat i Agentura GERMA. Stejně jako organizátoři soutěže, i my bychom rádi přispěli k tomu, aby si nejen studenti a žáci základních škol ale vlastně všichni lidé lépe porozuměli.

Jak soutěž probíhá? Je to vlastně docela jednoduché. Soutěží se vždy v týmech po dvou či po třech, přičemž si studenti vyberou jedno ze dvou zadaných témat, zpracují ho ve formě prezentace a poté svůj nápad či myšlenku představí světu v jednotlivých soutěžních kolech. Fantazii se meze nekladou a pevně daný je pouze první a poslední snímek prezentace.

Velice sympatický je pro nás fakt, že soutěž pro studenty pořádají sami studenti. Je totiž jedním z projektů spolku studentů středních a vysokých škol Student Cyber Games, který již od roku 2003 propojuje školu se zábavou. Prezentiáda má za sebou dvanáct úspěšných ročníků. Druhou soutěží, kterou spolek pořádá, jsou pIšQworky, mistrovství škol ve hře piškvorky, které rozvíjejí logické a analytické myšlení studentů.

germa@germa.cz +420 604 273 307